Logo batteryuniversity.eu präsentiert: 11th Developer Forum Battery Technologies 28 - 30 czerwca 2016 Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej w Gliwicach

Zapraszamy na 11 edycję Developer Forum Battery Technologies

Zapraszamy na 11 edycję Developer Forum Battery Technologies, która po raz pierwszy odbędzie się w Polsce w dniach od 28 do 30 czerwca 2016.

Mając na uwadze sukces, jaki co roku od 8 lat odnosi forum eksperckie organizowane w Aschaffenburgu (Niemcy) oraz kolejną niemiecką edycję organizowaną w Hamburgu postanowiliśmy przenieść koncepcję forum na rynek Europy Środkowo-Wschodniej i zorganizować to cieszące się ogromną popularnością wydarzenie również w Polsce. Zapraszamy do wzięcia udziału w 11 edycji Developer Forum „Battery Technologies” w Gliwicach.

Polska, zlokalizowana w samym środku Europy, jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków środkowo-wschodnich, dlatego też postanowiliśmy zaprosić ekspertów z dziedziny przemysłu bateryjnego oraz technologii rozwoju baterii m.in. litowo jonowych do podzielenia swoją wiedzą i doświadczeniem w Polsce. W przeciągu trzech dni trwania forum specjaliści z całego świata będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu technologii w rozwoju baterii i akumulatorów. 

Forum Eksperckie

Seminarium Developer Forum “Battery Technologies” powstało przy założeniu, że informacje o najnowszych trendach w technologiach rozwoju będą trafiały wprost od ekspertów zarówno do przedstawicieli branży, jak i użytkownika końcowego. W Polsce przyjrzymy się bliżej technologiom w rozwoju baterii litowo-jonowych oraz bezpieczeństwu użytkowania i transportu baterii w oparciu o obowiązujące regulacje.

Tematy:
  • Podstawy technologii litowo-jonowej
  • Przeszłość i przyszłość rynku bateryjnego
  • Chemia stosowana w ogniwach oraz porównanie
    technologii
  • Bezpieczeństwo użytkowania baterii oraz wymogi
    prawne dotyczące baterii
  • Produkcja baterii: dziś i jutro
  • Magazyny energii oraz pojazdy elektryczne

Towarzysząca wystawa

Podczas wystawy uczestnicy forum będą mieli okazję zdobyć informacje od szerokiego grona wystawców, rozmowy przy stolikach wystawienniczych stanowią również doskonałą okazję do nawiązania nowych, ciekawych kontaktów biznesowych.